İskenderun eğitimde her ‘Yönden’ şanslı!

Yayınlanma Zamanı : 18 Mayıs 2019 Saat: 12:00

İskenderun eğitimde her ‘Yönden’ şanslı!

İçişleri Bakanlığı İller İdaresi Genel Müdürlüğü ile Hatay Valiliği’nin talimatı doğrultusunda İskenderun’da düzenli olarak uygulanmakta olan “Halk ile Buluşma ve Eğitim İstişare Toplantısı” bu kez İskenderun Şehit Yener Anadolu Lisesi’nde gerçekleşti.

Devlet okullarının genel durumu ve eğitim hizmetlerinin işleyişi hakkında çözüm odaklı istişare yapmak amacıyla İskenderun Kaymakamı İskender Yönden başkanlığında gerçekleştirilen toplantıda İlçe Yazı İşleri Müdürü Mehmet Gök, İlçe Milli Eğitim Müdürü Kemal Köseoğlu ve Şube Müdürü Ahmet Yanmaz ile civardaki okulların idarecileri, okul aile birliği başkanları ve mahalle muhtarı hazır bulundu.

Kaymakam Yönden, okul binasında yaptığı incelemenin ardından, okul idarecileri, okul aile birliği yöneticileri, mahalle muhtarı ve öğrenci velileri ile bir araya gelerek, eksik yada ihtiyaç olarak dile getirilen hususlar üzerinde değerlendirme yaptı.

İlk olarak, toplantıya ev sahipliği yapan Şehit Yener Anadolu Lisesi Müdürü Mehmet Yaşar Düzen tarafından okulun genel durumu ve eğitim hizmetinin işleyişi hakkında açıklama yapılmasının akabinde, civarda bulunan anaokulu, ilkokul, ortaokul ve lise düzeyindeki devlet okullarının idarecileri tarafından da bilgi paylaşımı yapıldı ve eğitim hizmetinde kalite ve verimliliği artırmak için neler yapılabileceği konusunda fikir alışverişinde bulunuldu.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

error: \"İnternet sitemizde yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her türlü telif hakkı İmtiyaz Sahibi’ne aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez.\"