Galatasaray Divan Kurulu Toplantısı’nda Ekrem İmamoğlu’na destek!

Yayınlanma Zamanı : 08 Mayıs 2019 Saat: 19:37

Galatasaray Divan Kurulu Toplantısı’nda Ekrem İmamoğlu’na destek!

Galatasaray Divan Kurulu üyesi Hayri Kozak, kulübün Mayıs Ayı Olağan Divan Kurulu Toplantısı’nda yaptığı konuşmayla sarı – kırmızılı camiaya ‘Herşey çok güzel olacak’ mesajı verdi.  

23 Haziran’da yeniden yapılacak İstanbul Büyükşehir Belediye seçimlerinin zaferiyle birlikte, Galatasaray’ın şampiyonluğunu da kutlayacaklarını dile getiren Kozak’ın Ali Sami Yen Spor Kompleksi Özhan Canaydın Toplantı Salonu’nda yaptığı konuşmada salondan büyük alkış aldı.

‘TÜRKİYE’NİN BAYRAM YAPACAĞI BİR AKŞAM OLACAK’

”23 Haziran’da, şampiyonluğumuz da dahil her şey çok güzel olacak. Aynen İmamoğlu’nun söylediği” gibi diyen Kozak; ”Tanrı, İmamoğlu’nu bu memlekete bağışladı. Allah yardımcısı olsun. İnşallah o gün 23 Haziran akşamı yalnızca biz değil Türkiye’nin bayram yapacağı bir akşam olacak. Bunu gönülden temenni ediyorum. Hepimize düşen görev var. Tutacağız kulağından gelmeyeni de götüreceğiz. 23 Haziran’da noktayı koyacağız. Memleketin kurtuluşunu, çoluğumuzun çocuğumuzun geleceğini tek çıkış yolu 23 Haziran’da bir zafer kazanmasıdır bu genç delikanlının. Allah onun da yardımcısı olsun, memleketin de yardımcısı olsun, hepimizin de yardımcısı olsun. Sizleri sevgi ve saygılarımla selamlıyorum” ifadelerini kullandı.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

error: \"İnternet sitemizde yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her türlü telif hakkı İmtiyaz Sahibi’ne aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez.\"