Arsuz, farkındalık yarattı

Yayınlanma Zamanı : 05 Mayıs 2019 Saat: 21:19

Arsuz, farkındalık yarattı

Merakla beklenen Wings for Life World(Koşamayanlar için koş) koşusu bugün tüm dünya ile aynı anda Arsuz’da da gerçekleşti. Arsuz Kaymakamlığı, İskenderun Gençlik Merkezi ve Yükseliş Koleji işbirliğiyle, omurilik felcinin tedavisine yönelik araştırmalara fon sağlamak ve bu konuda farkındalık oluşturmak için tüm dünyada aynı anda start alan koşunun Arsuz etabında 17 km.’lik koşuyu erkeklerde Yusuf Devecioğlu, bayanlarda ise Selin Dikkaya tamamlayarak, birincilik elde eden isimler oldu.

2014’ten bu yana “Koşamayanlar için koşuyoruz” sloganıyla düzenlenen ve Arsuz’da ilk kez gerçekleşen koşuda yüzlerce kişi arasından dereceye giren koşuculara madalyalarını Arsuz Kaymamı Musa Sarı ve Yükseliş Koleji Kurucusu Nuri Üysen Takdim etti.

Genci, yaşlısı, engelsiziile yüzlerce kişinin Arsuz’dan dünyada fark yarattığı etkinlikte, Arsuz Kaymakamı Musa Sarı, koşunun kazanan yada kaybedeninin olmadığını belirterek, emeği geçen herkese teşekkür etti.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

error: \"İnternet sitemizde yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her türlü telif hakkı İmtiyaz Sahibi’ne aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez.\"