Bu şampiyonluk bütün Arsuz için…

Yayınlanma Zamanı : 03 Mayıs 2019 Saat: 18:55

Bu şampiyonluk bütün Arsuz için…

Bölgesel 2. Amatör Lig’den 1. Amatör Lige yükselen Arsuz Uluçınar Gençlik ve Spor Kulübü Yöneticileri ve futbolcuları, sevinçlerini Arsuz Kaymakamı Musa Sarı ile birlikte büyük bir coşkuyla kutladı. Şampiyonluk kupasını sunmak üzere konvoy ve davul-zurna ile kaymakamlığa gelen sporcular, sezon boyunca kendilerine vermiş olduğu destek için Fahri Başkanları Kaymakam Sarı’ya  teşekkürlerini iletti.

Kaymakam Sarı, Arsuz Uluçınar Gençlik ve Spor Kulübü yönetici ve futbolcularını kutlayarak, “Sezon boyunca namağlup bir takım olarak üstün bir başarı gösterdiniz . Sizlerle övünüyoruz. Amatör 1. Ligde be başarımızı muhafaza edeceğinize, hatta daha da ileriye taşıyacağınıza inancım tamdır. Kaymakamlık ve tüm ilçe olarak desteğimizi sürdüreceğiz” dedi.

Sezon boyu verdikleri mücadelenin karşılığını aldıkları için mutlu olduklarını belirten kulüp yöneticileri de “Bu şampiyonluğu tüm Arsuz Halkına armağan ediyoruz. Sene başından bu yana büyük emek vererek, önemli bir mücadele ortaya koyduk. Ve bu emeğin karşılığını aldık. Herkesin emeğine ve yüreğine sağlık” dedi.

Konuşmaların ardından Arsuz Uluçınar Gençlik ve Spor Kulübü başkanı, yönetim kurulu üyeleri ve futbolcular zorlu mücadele sonucunda almış oldukları birincilik kupasını Kaymakam Sarı’ya törenle takdim etti.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

error: \"İnternet sitemizde yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her türlü telif hakkı İmtiyaz Sahibi’ne aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez.\"