Kaymakam teftişte!

Yayınlanma Zamanı : 02 Mayıs 2019 Saat: 15:17

Kaymakam teftişte!

İskenderun Kaymakamı İskender Yönden, İskenderun İlçe Halk Kütüphanesi’nin ardından, Turizm Danışma Bürosuna ziyarette bulundu. Kamu iş ve işlemlerinin yürütülmesi ile kurumsal işleyiş bakımından incelemelerde bulunmak amacıyla ziyaretler gerçekleştiren Kaymakam Yönden,  vatandaşlara en iyi hizmeti sunmak amacıyla İlçe Halk Kütüphanesi Müdürü Harika Leyla Yaman ile Danışma Bürosu Yetkilisi Ayla Mutluay ile istişarede bulundu.

Kütüphane binası ve Turizm Danışma Bürosu’nda yaptığı incelemenin ardından Kaymakam İskender Yönden; İlçe Halk Kütüphanesi Müdürü Harika Leyla Yaman ve  Turizm Danışma Bürosu Yetkilisi Ayla Mutluay  ile kurum personelleriyle bir araya gelerek, kurumsal iş ve işlemler, personel düzeni, çalışma planları, vatandaşların talepleri ve bu taleplere istinaden yapılan işlemler, kanun, tüzük ve yönetmeliklerin uygulanmasına yönelik iş ve işlemlerine dair brifing aldı.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

error: \"İnternet sitemizde yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her türlü telif hakkı İmtiyaz Sahibi’ne aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez.\"