Yeni dönemin ilk muhtarlar toplantısı

Yayınlanma Zamanı : 26 Nisan 2019 Saat: 15:59

Yeni dönemin ilk muhtarlar toplantısı

İskenderun Kaymakamı İskender Yönden, yerel seçim sonrası halkın iradesiyle seçimi kazanarak muhtarlık görevine devam eden ya da yeni seçilen yaklaşık 45 mahalle muhtarı ile ilk kez biraraya geldi.

Kaymakam Yönden’in başkanlığında, İskenderun Ticaret ve Sanayi Odası (İTSO) Toplantı Salonu’nda düzenlenen Muhtarlarla Buluşma Toplantısı’na İskenderun Belediye Başkan Yardımcısı Ahmet Keskin, Hatay Büyükşehir Belediyesi 3.Bölge Koordinatörü Ahmet Serhat Beydilli, İlçe Jandarma Komutanı Yüzbaşı Ferit Gül, İlçe Emniyet Müdürü Mustafa Mithat Tolunay, İlçe Müftüsü Osman Şekerci, İlçe Yazı İşleri Müdürü Mehmet Gök, İlçe Nüfus Müdürü Pınar Açıkgöz, İlçe Milli Eğitim Müdürü Kemal Köseoğlu, İlçe Sağlık Müdürü Dr.Volkan Yeter, Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Müdürü İbrahim Yıldırım, Enerjisa Dağıtım Müdürü Mehmet Ali Tunç ve muhtarlar katıldı.

Mahallelerin genel durumu, sorun ve ihtiyaçları hakkında istişarede bulunularak, çözüm odaklı çalışmalar yapmak amacıyla düzenlenen toplantıda, Kaymakam Yönden, idari yapısının en küçük birimi ve temel yapısı olan mahalle muhtarlarına görevlerinin hayırlı olması temennisinde bulunarak, talep ve ihtiyaçları dinledikten sonra, sorunların çözüme kavuşturulması sürecini hızlandırmak amacıyla ilgili/yetkili kurum yöneticileri ile fikir alışverişi yaptı.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

error: \"İnternet sitemizde yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her türlü telif hakkı İmtiyaz Sahibi’ne aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez.\"