Vali, HADO için Arsuz’a talimat verdi

Yayınlanma Zamanı : 26 Nisan 2019 Saat: 9:42

Vali, HADO için Arsuz’a talimat verdi

Hatay Valisi Rahmi Doğan, Madenli Yat Limanı ve Su Sporları Merkezi ile Hatay Deniz Otobüsü (HADO) seferlerinin yapılması planlanan Madenli Balıkçı Barınağı’nda incelemelerde bulundu.

Madenli’deki incelemelere Hatay Valisi Rahmi Doğan’ın yanı sıra Vali Yardımcısı Nursal Çakıroğlu, İskenderun Kaymakamı İskender Yönden, Arsuz Kaymakamı Musa Sarı, DOĞAKA Genel Sekreteri Onur Yıldız, İskenderun Deniz Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Kemal Kutlu ve diğer yetkililer katıldı.

Vali Doğan, yakın takipte

İnceleme öncesi ilki 9 Nisan’nda gerçekleştirilen “Madenli Yat Limanı ve Su Sporları Merkezi” tesisi ile ilgili koordinasyon toplantısının ikincisini İskenderun Deniz Ticaret Odası’nda gerçekleştiren Vali Doğan, Madenli Yat Limanı ve Su Sporları Merkezi tesisinin gerçekleştirilmesinin ardından, yapılacak düzenlemelerle birlikte, Hatay Deniz Otobüsü (HADO) seferleri için Valilik tarafından yer verilmesinin planlandığını söyledi.

Vali Doğan başkanlığında gerçekleşen koordinasyon toplantısında Arsuz’a bağlı Madenli Mahallesi’nde yapılması planlanan marina, yat limanı, su sporları merkezi ve Hatay Deniz Otobüsü (HADO) seferleri için yapılacak düzenleme ile tesisin yerleşim planı hakkında Vali Doğan’ın talimatları doğrultusunda gerçekleştirilen çalışmalarda gelinen son nokta ile ilgili hususlar istişare edildi.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

error: \"İnternet sitemizde yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her türlü telif hakkı İmtiyaz Sahibi’ne aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez.\"