Zabıta halk sağlığı için denetimde

Yayınlanma Zamanı : 17 Nisan 2019 Saat: 15:48

Zabıta halk sağlığı için denetimde

İskenderun Belediyesi Zabıta Müdürlüğü ekipleri, kentte gıda üretimi ve satışı yapılan işyerlerine yönelik gıda denetimini sürdürüyor. Belediye Başkanı Fatih Tosyalı’nın talimatları ile kent genelinde fırınlarında gramaj, ruhsat, fiyat ve hijyen denetimi yapan ekipler, halkın sağlığına tehlike arz edebilecek olumsuzluklar konusunda da uyarıda bulunuyor.

İskenderun Belediye Başkanı Fatih Tosyalı, halkın sağlığını koruma noktasında gıda denetimlerini yoğunlaştıracaklarını belirterek, “Bu anlamda zabıta müdürlüğüne bağlı ekiplerimiz hijyen kuralları ve sağlıklı gıda tüketimine yönelik farklı noktalarda yaptıkları denetimlerde, imalathanede istenilen şartlara uygunluk, malzemelerin son kullanma tarihi gibi kontrol ve denetimleri halk sağlığı için sürdürüyorlar. Vatandaşlarımız şikâyetlerini zabıta müdürlüğümüze her an bildirebilirler” diye konuştu.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

error: \"İnternet sitemizde yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her türlü telif hakkı İmtiyaz Sahibi’ne aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez.\"