İskenderun’da sosyal denge sözleşmesi imzalandı

Yayınlanma Zamanı : 12 Nisan 2019 Saat: 12:14

İskenderun’da sosyal denge sözleşmesi imzalandı

İskenderun Belediyesi, Bem-Bir-Sen ile Sosyal Denge Sözleşmesi imzaladı.

Belediye Meclis Salonu’nda düzenlenen törene İskenderun Belediye Başkanı Fatih Tosyalı, Bem-Bir-Sen Hatay İl Başkanı Murat Başar, Memur-Sen Hatay İl Başkanı Hasan Urhan, şube yönetimi, belediye yöneticileri ve İskenderun Belediyesi’nde görev memurlar katıldı.

Memurlara, mali denge zammı

Bem-Bir-Sen Hatay İl Başkanı Murat Başar, sözleşmenin imzalanmasında emeği geçenleri kutlayarak, “Bu sözleşmenin imzalanmasında büyük katkısı olan Belediye Başkanımız Fatih Tosyalı’ya candan teşekkür ediyoruz. Bu görüşmeler süresince onurlu, kararlı ve vefalı duruş göstererek çalışmalarımıza destek olan ve mutabakat sonrasında da tebrik, teşekkür ve desteklerini ileten tüm sendika üyelerimiz ve kurum çalışanlarına teşekkür ediyorum” dedi.

Memur-Sen Hatay İl Başkanı Hasan Urhan ise imzalanan sözleşme ile memur çalışanlarına yasal mevzuatlar çerçevesinde en yüksek oranda mali denge zammı gerçekleştirileceğini söyledi.

“En iyi hizmet için beraber çalışacağız”

İskenderun Belediye Başkanı Fatih Tosyalı da sosyal belediyecilik anlayışı ile hareket edeceklerini belirterek, “Bizler çalışmalarımızı insan odaklı sürdüreceğiz. Çalışanlarımızın her zaman yanındayız. Hep birlikte halkımıza en iyi hizmeti vermek için daha çok çalışacağız. Bu imzalanan sözleşmenin hayırlı uğurlu olmasını diliyorum” diye konuştu.

Yapılan konuşmaların ardından bayan bir memur Başkan Fatih Tosyalı’ya çiçek takdimin ederek, çalışanlar adına teşekkürlerini sundu.

Son olarak İskenderun Belediyesi’nde çalışan memurların yararlandığı Sosyal Denge Sözleşmesi’ni İskenderun Belediye Başkanı Fatih Tosyalı, Bem-Bir-Sen Hatay İl Başkanı Murat Başar, Memur-Sen Hatay İl Başkanı Hasan Urhan, imzaladı.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

error: \"İnternet sitemizde yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her türlü telif hakkı İmtiyaz Sahibi’ne aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez.\"