Belen için ellerini taşın altına koyacaklar!

Yayınlanma Zamanı : 09 Nisan 2019 Saat: 10:25

Belen için ellerini taşın altına koyacaklar!

Belen Kaymakamı Hayrettin Baskın, Belen Belediye Başkanı İbrahim Gül’e hayırlı olsun ziyareti gerçekleştirdi. Başkanlık makamında gerçekleşen ziyarette Başkan Gül’e yeni görevinde başarılar dileyen Kaymakam Hayrettin Baskın, birlikte Belen için güzel hizmetler yapacaklarına inandığını söyledi.

Başkan Gül’ün büyük bir sorumluluk üstlendiğini söyleyen Kaymakam Baskın, “Sizin ve Belen’imiz adına hayırlı uğurlu olsun, bizler bulunduğumuz ilçenin güzelleşmesi ve yaşanabilir olması adına çalışmalar yapıyoruz. Seçilmiş bir belediye başkanı olarak üzerinize düşen görev ve sorumluluk gerçekten çok büyük, Belen’de elimizi taşın altına birlikte koyacağız bu manada sizlere çalışmalarınızda başarılar diler, ilçemiz adına beş yıl boyunca güzel hizmetler yapmanızı yüce Rabbimden niyaz ederim” dedi.

Yapılan ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Belen Belediye Başkanı İbrahim Gül ise, “Sayın Kaymakamımız Hayrettin Baskın’a ziyaretinden dolayı teşekkürlerimi sunar, bundan sonra ilçemiz adına güzel olan ne varsa canla başla birlikte çalışacağımızın sözünü veriyorum. Aldığım sorumluluğun farkındayım. Böylesine önemli bir geçitte konumlanan ve yıllardır hak ettiği değeri alamayan bir Belen devraldım ama her şey çok güzel olacak. Sizlerin, milletvekillerimizin ve hükümetimizin desteğiyle ilçemizi güzelleştirecek ve hak ettiği yatırımların gelmesi hususunda canla başla çalışacağız” dedi.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

error: \"İnternet sitemizde yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her türlü telif hakkı İmtiyaz Sahibi’ne aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez.\"