Arsuz Kaymakamı ekip ruhuyla çalışıyor

Yayınlanma Zamanı : 09 Nisan 2019 Saat: 13:01

Arsuz Kaymakamı ekip ruhuyla çalışıyor

Arsuz Belediye Başkanı Dr. Asaf Güven, Arsuz Kaymakamı Musa Sarı ve ilçedeki kurum müdürlerini makamında ağırladı.

Arsuz Kaymakamı Musa Sarı, Arsuz Emniyet Müdürü Halil Karabacak, Arsuz Jandarma Komutan Vekili Tahir Şensoy ve kurum müdürlerinin Başkan Asaf Güven’e hayırlı olsun ziyaretinde, ilçenin genel durumu hakkında istişarede bulunuldu.

Nazik ziyaretlerinden dolayı Kaymakam Musa Sarı ve kurum müdürlerine teşekkür eden Başkan Güven, “ Sayın Kaymakamımıza ve değerli kurum müdürlerimize nazik ziyaretlerinden dolayı teşekkür ediyorum. Bizler, halkımıza hizmet etmek, ilçemizi kalkındırmak ve geliştirmek adına, hem kaymakamlığımız hem de ilçemizde bulunan tüm kurumlarımızla ortak hareket edeceğiz” dedi.

Başkan Asaf Güven’e görevinin hayırlı olmasını dileyen Kaymakam Musa Sarı da, “Kaymakamlığımız ve belediyemiz arasındaki uyum ve işbirliği her zaman olduğu gibi bundan sonrada devam edecektir. Bizim için önemli olan Arsuz. Sorunların çözümü ve vatandaşa en iyi hizmetin verilmesi adına birlikte hareket edeceğiz. Başkanımıza yeni görevinde başarılar diliyorum” şeklinde konuştu.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

error: \"İnternet sitemizde yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her türlü telif hakkı İmtiyaz Sahibi’ne aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez.\"