Belen’de yeni dönemin ilk meclisi gerçekleşti

Yayınlanma Zamanı : 08 Nisan 2019 Saat: 13:30

Belen’de yeni dönemin ilk meclisi gerçekleşti

31 Mart seçimlerinin ardından mazbatasını alarak görevine başlayan Belen Belediye Başkanı İbrahim Gül, ilk meclis toplantısını gerçekleştirdi. Toplantı öncesi, meclis üyeleri ile birlikte Atatürk Parkı’nda biraraya gelen İbrahim Gül, ilk olarak Ata’nın huzuruna çelenk sundu.

Daha sonra meclis toplantısına geçen Gül,  açılış konuşmasını yaptığı ilk belediye meclis toplantısında, Belen için yepyeni bir dönemin başladığını söyledi.

Herkesin belediye başkanı olarak, kimseyi kırıp incitmeyen bir yönetim anlayışıyla hizmet vereceğini söyleyen İbrahim Gül, “31 Mart yerel seçimlerinde vatandaşlarımızdan aldığımız destekle Belediye Başkanlığını kazandık. Artık üzerimizde çok büyük bir sorumluluk var. Belediye Başkanı ve Belediye Meclis Üyelerimizle birlikte ilçemiz Belen’de kalıcı eserler ve yaşanabilir bir kent yapmak için görevlendirildik. İlçemiz adına yıllardır süre gelen zaman içerisinde ilçemize gelmeyen yatırımları getiren bir yönetim olacağımıza canı gönülden inanıyorum. Rabbim çıktığımız bu süreçte hepimizin yar ve yardımcısı olsun. İnşallah bu beş yıl içerisinde uyum içerisinde özlenen tabloyu Belen halkına göstererek, hizmet atağına başlarız. Bunun için çok mücadele edeceğiz, çok çalışacağız. Ama şuna inanın ki hiç kimseyi ötekileştirmeden, ayırmadan, kırıp incitmeden, kırıp dökmeden, bu görev nasıl yapılır herkese göstereceğiz. Bizler seçim sürecinde bunun sinyalini verdik, siyasi etiği ve siyasi terbiyenin en güzel örneğini ilçemiz Belen yaşadı aslında. Bundan sonra da yönetim anlayışımızda aynı düsturla devam ettireceğimizden hiç kimsenin şüphesi olmasın. Seçimler geride kaldı, tüm siyasi parti adaylarımız bizlerin dostudur arkadaşıdır, artık her güzel çalışmada bir olacağız birlik olacağız ve Belenimiz için birlikte çalışacağız diyerek, ilk meclisimizin hayırlı uğurlu olmasını diliyorum” İfadelerini kullandı.

Yapılan seçimlerde Meclis Başkan Vekilliğine Abdulkerim Kahlar ve Mehmet Çetinkaya getirilirken, Katip Üyeliğine ise Ümmühan Aslan ve Ali Albayrak seçildi.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

error: \"İnternet sitemizde yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her türlü telif hakkı İmtiyaz Sahibi’ne aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez.\"