Halkın sorunları böyle tespit edilir!

Yayınlanma Zamanı : 02 Nisan 2019 Saat: 10:01

Halkın sorunları böyle tespit edilir!

Defne Belediye Başkanlığına seçilen CHP’li İbrahim Güzel, seçim maratonunun ardından belediye hizmet binasına gideceği ilk gün, özel aracı yerine dolmuşa bindi. Pazar günü gerçekleşen seçimde Ankara ve İstanbul seçim sonuçlarını takip ederek uykusuz bir gece geçiren Güzel, seçimin ardından ilk günün sabahında Gümüşgöze’den Defne Hizmet Binası’na özel aracı yerine dolmuşla giderek, vatandaş gözüyle eksiklikleri tespit etmek amacıyla önemli bir girişimde bulundu.

İlk günden sorunları yerinde tespit ederek, çözüm yaklaşımını da o yönde yapacağının sinyallerini veren Güzel’i dolmuşta gören vatandaşlar şaşkınlıklarını gizleyemezken, Başkan İbrahim Güzel’in yanında yolculuk eden Defneli bir vatandaş, birlikte çekildiği fotoğrafı sosyal medyada “An itibariyle, Defne Belediye Başkanı İbrahim Güzel Başkanımla dolmuştayız. Belediye binasına dolmuşla gidiyor” şeklinde paylaştı.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

error: \"İnternet sitemizde yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her türlü telif hakkı İmtiyaz Sahibi’ne aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez.\"