Dörtyol için ‘Dört Dörtlük 44 Proje’

Yayınlanma Zamanı : 14 Mart 2019 Saat: 15:20

Dörtyol için ‘Dört Dörtlük 44 Proje’

Cumhur ittifakı MHP Dörtyol Belediye Başkan Adayı Fadıl Keskin, ‘Dörtyol’da izimiz var, Güçlü Yarınlara Sözümüz var’ sloganıyla düzenlediği ‘Dört Dörtlük 44 Proje’ Tanıtım toplantısı ile Dörtyol’da hayata geçireceği projeleri kamuoyuna duyurdu.

Halk Eğitim Merkezi’nde düzenlenen tanıtım toplantısına AK Parti Milletvekili ve MKYK üyesi H. Bayram Türkoğlu, MHP Hatay Milletvekili Lütfi Kaşıkçı, MHP İl Başkanı Murat Adal, AK Parti İlçe Başkanı Mehmet Burak İzgi, MHP Dörtyol İlçe Başkanı Şerif Türker, Belediye Meclis Üyesi Adayları, AK Parti ve MHP Yönetim Kurulu Üyeleri, Kadın ve Gençlik Kolları Başkanlarının yanı sıra çok sayıda vatandaş katıldı.

İlçe başkanları ve milletvekillerinin selamlama konuşmasının ardından, salondakilerin yoğun alkışları ve sloganlarıyla kürsüye gelen Cumhur ittifakı MHP Dörtyol Belediye Başkan Adayı Fadıl Keskin, ihtiyaçları olan tek şeyin sadece çalışmak olduğunu belirterek, “Cumhur ittifakımızın mimarları Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan ve Genel Başkanımız, Liderimiz Sayın Dr. Devlet Bahçeli’nin takdirleriyle 31 Mart 2019 seçimlerinde sevdalısı olduğum memleketime tekrardan hizmet edebilmem, sizlerin hayır dualarını alabilmem için Dörtyol Belediye Başkan Adayı olarak onurlandırıldım. Liderimiz Sayın Devlet Bahçeli’nin “Önce Ülkem ve Milletim, Sonra Partim ve Ben” düsturu ile kalbimizle ve aklımızla yola çıktık. Hükümetimizin, Büyükşehir Belediye Başkanlığımız, Kültür ve Turizm Bakanlığımız, Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığımız, TÜBİTAK ve DOĞAKA gibi kurumlarla işbirliği ile yapacağız. Belediyecilikten kaynaklanan sorunlara hemen müdahale edecek, şehrin alt yapı ve yağmur suyu drenaj hattı, asfalt, kaldırım düzenlemeleri, atık toplama gibi belediyenin asli hizmetlerinde problemleri, büyükşehir belediyesiyle birlikte çözüme kavuşturacağız. Gençlik ve Spor Bakanlığımız ile iş birliği içerisinde spor kulüplerimizin alt yapı eksiklerini tamamlayıp, gereken her türlü desteği vereceğiz. Az sonra sizlere sunacağımız 44 proje, sadece vizyon projelerimizdir. Vizyon projelerimizle birlikte lansmana alamadığımız farklı alanlarda birçok hizmeti de inşallah 31 Mart’tan sonra Hep beraber gerçekleştireceğiz. Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün, ‘Hiçbir şeye ihtiyacımız yok, yalnız bir şeye ihtiyacımız vardır; Çalışkan olmak!’ sözleriyle işaret ettiği gibi çalışkan olacağız, durmayacağız ve asla yorulmayacağız. Bu düşünce ve niyetle, Cumhur ittifakımızın isimsiz kahramanlarına huzurlarınızda teşekkür ederken, tüm hemşerilerimizi önümüzdeki süreçte bizimle birlikte yol yürümeye davet ediyor, saygılarımı sunuyorum. Allah çıktığımız bu yolda bizleri mahcup etmesin. Sağ olun, Var olun” dedi.

Hayvan Barınağı, Huzur Evi, Dernek Konakları Projesi, Mahalle Konakları Projesi, Narenciye Bizim ProjeSİ, Kadın ve Gençlik Merkezi Projesi, Özerli Çayı Rekreasyon Projesi, Yeniyurt Plaj Projesi, Doğal Göl Düzenlemesi ve Aquapark Projesi, Seyir Tepesi Ve Kent Ormanı Projesi, Dörtyol Sahil Şeridi Projesi Etap 1, Millet Bahçesi Projesi, Kent Meydanı Ve Otopark, gibi ‘Dörtyol için Dört Dörtlük 44 Proje slayt gösterisi eşliğinde tanıtıldı. Tanıtımın ardından Fadıl Keskin, Belediye Meclis Üyesi adaylarını sahneye davet edilerek konuklarına tanıttı.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

error: \"İnternet sitemizde yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her türlü telif hakkı İmtiyaz Sahibi’ne aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez.\"