Devlet destekli besiciler örnek oldu

Yayınlanma Zamanı : 13 Mart 2019 Saat: 20:45

Devlet destekli besiciler örnek oldu

Arsuz Kaymakamı Musa Sarı, İlçe Tarım ve Orman Müdürü Serkan Yılmaz ile birlikte Karahüseyinli mahallesinde Mustafa Altun ve Murat Timurtaş’a ait büyükbaş işletmesinde incelemelerde bulundu. 

Altun ve Timurtaş’ı örnek işletmelerinden dolayı tebrik eden Kaymakam Sarı, devlet tarafından kendilerine yaklaşık 73.500 lira destek verildiğini, bu şekilde olan işletmelere, yatırımcılara ve çiftçilere devletin çeşitli desteklerde bulunduğunu ifade etti.

Kaymakamlık ve İlçe Tarım ve Orman Müdürlüğü kanalıyla üreticilerin bu desteklerden faydalanabilmeleri için ellerinden geleni yaptıklarını ifade eden Sarı, işletmenin her geçen gün büyüdüğünü ve örnek bir işletme haline geldiğini belirterek, emeği geçen herkese teşekkür etti.
İşletme sahipleri de Kaymakam Sarı ve İlçe Tarım ve Orman Müdürü Serkan Yılmaz’a ziyaretlerinden ve desteklerinden dolayı teşekkürlerini sundu.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

error: \"İnternet sitemizde yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her türlü telif hakkı İmtiyaz Sahibi’ne aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez.\"