Hataylı sporcular, başkanına sarıldı!

Yayınlanma Zamanı : 11 Mart 2019 Saat: 9:44

Hataylı sporcular, başkanına sarıldı!

Spora ve sporcuya verdiği destekle gönüllerde taht kuran Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı Doç. Dr. Lütfü Savaş, Hatay Büyükşehir Belediyespor futbol altyapı takım oyuncuları ve aileleriyle kahvaltıda bir araya geldi.


Hatay’ın sağlıklı yarınlarını planlayarak gençlerin ruh ve beden gelişimlerine katkı sağlamak için kurulan Hatay Büyükşehir Belediyespor’un başarılarıyla Hatay’ın tanıtımına büyük katkı sunduğunu anlatan Başkan Savaş, kültür ve medeniyet kenti Hatay’ın spor şehri olması için Hataylılara ‘Spora sarıl’ çağrısı yaptı.

Gençlerin sağlıklı bireyler olarak yetişmesi ve sportif başarılar elde etmesi için altyapı takımlarına destek verdiğini dile getiren Başkan Savaş, spor alanlarını arttırmak istediğini ve Defne Sümerler Mahallesi’ne yeni bir spor kompleksi yapacağını da duyurdu. Hatay’da spor yapmayan genç kalmasın diye kentin her köşesine bu tür hizmetler yapmak istediğini belirten Başkan Lütfü Savaş, ailelerden de bu konuda destek beklediğini söyledi.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

error: \"İnternet sitemizde yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her türlü telif hakkı İmtiyaz Sahibi’ne aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez.\"