Hatay Havalimanı’nda önemli gelişme

Yayınlanma Zamanı : 29 Ocak 2019 Saat: 9:38

Hatay Havalimanı’nda önemli gelişme

Göreve başladığı günden itibaren sorunlara çözüm odaklı yaklaşımıyla halkın refahı için görevde olduğunu hissettiren Hatay Valisi Rahmi Doğan, Hatay Havalimanı yolunun yükseltme çalışmalarının tamamlanıp, asfaltlanmasının ardından ulaşıma açıldığını duyurdu.

Aşırı yağışlar nedeniyle yaklaşık 2 kilometrelik kısmı zarar gören yolun yükseltilerek, asfaltlandığını duyuran Vali Doğan, açıklamasında, “Hatay Havalimanı yolunun 3 ila 5’nci kilometreleri arasında selden dolayı ulaşımda aksamalara neden olan bölümü; zemin yükseltme çalışması ve sonrasında sıcak asfalt kaplanarak ulaşıma açılmıştır. Sabrınız için teşekkürler” dedi.

Diğer şeritte asfaltlanacak!

Karayolları Genel Müdürlüğü ekiplerinin aralıksız sürdürdüğü çalışmaların ardından 2 kilometrelik kısmında tamamlanan asfaltlama çalışmalarının ardından tek şeritten trafiğe açılan yolda, yapılacak kontrollerin ardından diğer şeritte de aynı çalışmanın yapılabileceği öğrenildi. 2 haftalık çalışmanın ardından yaklaşık bir metre yükseltilerek tek yönlü trafiğe açılan yolun ulaşıma kapanmasıyla havalimanına ulaşım Gülova Mahallesi üzerinden sağlanıyordu.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

error: \"İnternet sitemizde yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her türlü telif hakkı İmtiyaz Sahibi’ne aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez.\"