Bilardo tutkunlarından ’10 numara’ turnuva

Yayınlanma Zamanı : 24 Ocak 2019 Saat: 12:09

Bilardo tutkunlarından ’10 numara’ turnuva

Bilardo Federasyonu ve Hatay Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü Bilardo İl Temsilciliği işbirliğiyle İskenderun’da düzenlenen “2019 Yılı 10 Top Bilardo Müsabakası”  tamamlandı.

İskenderun Lion Bilardo Cafe’de düzenlenen müsabakalara İskenderun Kaymakamı İskender Yönden, Erzin Kaymakamı Ahmet Demirci, Ak Parti İskenderun Belediye Başkan Adayı Fatih Tosyalı, İskenderun Gençlik ve Spor İlçe Müdürü Ferit Ali Gündel ve il temsilcileri katıldı.

Bilardo tutkunlarının derece yapabilmek adına oldukça heyecanlı ve çekişmeli geçen müsabakaların sonucunda birinciliği M.Yahya Karadaş, ikinciliği Mustafa Sarıkaya, üçüncülüğü ise M. Sami Aydınalp elde etti.

Oldukça heyecanlı ve çekişmeli geçen müsabakalar sonucunda dereceye giren sporculara kupa ve madalyalarını takdin eden İskenderun Kaymakamı İskender Yönden, dereceye giren yarışmacıları tek tek tebrik etti.

Dereceye giren sporcular Antalya’da yapılacak olan Türkiye Şampiyonası’na katılmaya hak kazandı.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

error: \"İnternet sitemizde yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her türlü telif hakkı İmtiyaz Sahibi’ne aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez.\"