İzmir, Kemal Karataş’la taçlansın!

Yayınlanma Zamanı : 18 Ocak 2019 Saat: 14:06

İzmir, Kemal Karataş’la taçlansın!

Türkiye’nin her yerinde CHP’nin İzmir Büyükşehir Belediye Başkan Adayının kim olacağı merakla beklenirken, aday adayları arasında yaşanan çekişmeyi fırsat bilenler bunu kargaşaya çevirme gayretine giriyor. CHP’nin kalesi olan İzmir’de, partinin her zaman neferi olan ve 5 dönem CHP İzmir İl Başkanlığı görevini başarıyla yapan Kemal Karataş’ın toparlayıcı olacağına kesin gözüyle bakılıyor ve “İzmir, Kemal Karataş’la taçlansın” beklentisi heyecan yaratıyor.

CHP içinde bulunan ve partinin kaybetmesi için aday gösterilmeye çalışılan isimler arasında en zayıf aday adaylarını destekleyenlerin olduğu düşünülürse, Kemal Karataş isminin adaylık için en doğru isim olduğu daha çok netlik kazanıyor.

Sadece İzmir’de değil, Türkiye’deki bütün il ve ilçelerde gözler İzmir’e çevrildi. CHP Genel Merkezi’nin İzmir adaylarını açıklamakta gecikmesi bilinçli olarak körüklenirken, CHP’lilerin ağabeyi konumundaki Kemal Karataş tüm İzmir’de partililer arasında kabul görüyor.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

error: \"İnternet sitemizde yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her türlü telif hakkı İmtiyaz Sahibi’ne aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez.\"