Başarılı başkan demek, Lütfü Savaş demek

Yayınlanma Zamanı : 18 Ocak 2019 Saat: 21:13

Başarılı başkan demek, Lütfü Savaş demek

Anadolu Yerel Yönetimler Dergisi’nin bu yıl 8’inci kez düzenlediği yılın yerel yöneticileri anketinde yılın büyükşehir belediye başkanı seçilen Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı Lütfü Savaş, ödülünü törenle aldı. Kamuoyu anketinde en yüksek oyu alarak başarısını tescilleyen ve bunu da ödülle taçlandıran Başkan Savaş, kendi ödülü dışında Hatay’ın kardeş şehirleri Aalen ve Kiel adına da belediye başkanlarının ödüllerini teslim aldı.

5 yıldır Hatay’ı geleceğe taşıyan projeleriyle üst üste bir çok ödül alan Başkan Savaş, Ankara Beypazarı Kültür Sarayı’nda düzenlenen törende aldığı yeni ödülünü Hataylılara armağan ettiğini belirterek, “Anadolu Yerel Yönetimler Dergisi tarafından Asi Nehri’ni kurtarma projemiz ile yılın büyükşehir belediye başkanı ödülüne layık görüldük. Hatay’ımıza değer katacak çalışmalarımıza devam edeceğiz” diyerek,  yarışmada emeği geçen herkese teşekkür etti.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

error: \"İnternet sitemizde yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her türlü telif hakkı İmtiyaz Sahibi’ne aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez.\"