İskenderun’a katkısı çok

Yayınlanma Zamanı : 17 Ocak 2019 Saat: 13:41

İskenderun’a katkısı çok

İskenderun Milli Emlak Müdürlüğü’nü kuran ve kentte pek çok başarılı çalışmaya imza atan Müdür Yardımcısı Halil Özel, Kilis’e atandı.

31 Ağustos 2012 tarihinde geldiği İskenderun’da Milli Emlak Müdürlüğünü kuran ve o günden bu yana müdür yardımcısı olarak görev yapan Halil Özel, İskenderun Milli Emlak, İskenderun Mal Müdürlüğü, İlçe Sağlık Müdürlüğü hizmet binalarının kat karşılığı yapılmasının yanısıra, Düğünyurdu mevkiinde bulunan 457 dönüm arsanın TOKİ’ye devrini(bu bölgede TOKİ evleri yapıldı), yaklaşık 50 civarında kamu ve özel yatırım için arsa tahsisini gerçekleştirdi.

İskenderun’dan önce kurucusu olduğu Osmaniye Milli Emlak Müdürlüğü ile Hatay İl Milli Emlak Müdürlüğü’nde görev yapan Halil Özel, görev süresi içerisinde İskenderun Milli Emlak Müdürlüğü’nün gelirini 6,5 milyon TL’den 56 milyon TL’ye çıkarma başarısını da gösterdi.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

error: \"İnternet sitemizde yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her türlü telif hakkı İmtiyaz Sahibi’ne aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez.\"