35 yıllık şebekeye revizyon

Yayınlanma Zamanı : 14 Ocak 2019 Saat: 14:36

Hatay Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İdaresi Genel Müdürlüğü(HATSU), eski hatların işlevini yitirmesi üzerine deforme olarak su kaybına neden olan içme suyu hatlarını yenilemeye devam ediyor.

ALO 185 HATSU Çağrı Merkezi ve sosyal medya (Facebook, twitter, instagram) hesaplarından iletilen arıza ve taleplerin hızlı bir şekilde çözüme kavuşturulduğunu hatırlatan HATSU Genel Müdürlüğü, Hatay’ın bütün ilçelerinde olduğu gibi Belen ilçesinde oluşan arızaları giderme ve yeni hat döşeme çalışmalarını sürdürüyor.

Belen’e bağlı Muhlis Ali Mahallesi’nde bulunan 35 yıllık eski içme suyu hattında oluşan arızayı gidermek amacıyla yenileme çalışması yapan HATSU ekipleri, Maraşel Fevzi Çakmak Caddesi’nde uzun uğraşlar sonucu arıza bölgesinin tespit edilmesi ile müdahale ederek daha fazla su kaybının oluşmasını engelledi

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

error: \"İnternet sitemizde yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her türlü telif hakkı İmtiyaz Sahibi’ne aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez.\"