Yaşlı nine kaymakamı tanımayınca…

Yayınlanma Zamanı : 12 Ocak 2019 Saat: 8:15

Yaşlı nine kaymakamı tanımayınca…

Vatandaşa şefkat, yaşlıya merhamet, dosta vefa hassasiyetini ön planda tutan İskenderun Kaymakamı İskender Yönden, devletin şefkat ve samimiyetini hissettirmek için her mahalleyi ziyaret etmeye devam ediyor. Kaymakam Yönden, bu kez Akarca Mahallesi’ne gerçekleştirdiği ziyarette 7’den 77’ye herkesle kucaklaştı.

Çocuklarla sohbet eden Yönden, yaşlıları da evlerinde ziyaret ederek ellerini öptü, hayır dualarını aldı. Bir sıkıntı ve ihtiyaçlarının olup olmadığı hakkında bilgiler alan Yönden, yaşlı bir nineye kendini kaymakam olduğuna inandırmak için uzun süre sohbet etmek zorunda kaldı.

Yaşlı nineye konuğunun kaymakam olduğu söylendiğinde, ‘Bana yalan söylüyorsunuz. Benim evime Kaymakam gelir miydi?” diyerek şaşkınlık gösterirken, uzun süren sohbetin sonunda Kaymakam Yönden, yaşlı teyzeyi kaymakam olduğuna inandırmayı başardı.

Akarca Mahallesi sakinlerinin teveccühü ile karşılanan Kaymakam Yönden, ziyaretlerinde mahallenin genel durumu hakkında istişare de bulundu.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

error: \"İnternet sitemizde yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her türlü telif hakkı İmtiyaz Sahibi’ne aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez.\"