Ender görülen hastalıkla ‘Çetin’ mücadele!

Yayınlanma Zamanı : 04 Ocak 2019 Saat: 8:20

Ender görülen hastalıkla ‘Çetin’ mücadele!

İskenderun Gelişim Hastanesine gelen 55 yaşındaki Suphi Çiçek, kalp tümörü teşhisi konulan hastalığından İskenderun Gelişim Hastanesi Kalp ve Damar Cerrahisi Doç. Dr. Çetin Murat Songur ve Op. Dr. İsmail Körk’ün gerçekleştirdiği başarılı ameliyatla kurtuldu.

Acil ameliyata alınan Suphi Çiçek’in kalbinin sol kulakçığından 4 santimetre boyutunda tümör çıkardıklarını ifade eden Doç. Dr. Songur, gerçekleştirilen operasyon sonrası, hastayı üçüncü gün taburcu ettiklerini belirtti.

Açıklamasında, kalpte tümörün nadir görüldüğünü ifade eden Kalp ve Damar Cerrahisi Uzmanı Doç. Dr. Çetin Murat Songur, “Göğüste yanma ve nefes darlığı şikâyetiyle bize başvuran hastamıza gerçekleştirilen muayene sonucu, kalbinde kitle tespit edildi. Kalp tümörü teşhisiyle acil ameliyata aldığımız hastadan, 4 santimetre boyutunda kitle çıkarıldı. Operasyonu göğüs altından beş santimetrelik kesiyle gerçekleştirdik. Bu ameliyatları tüm göğüs kafesini açmadan, kamera desteğiyle gerçekleştirebiliyoruz” dedi.

Ameliyat sonrası sağlığına kavuşan Suphi Çiçek ise,  Gelişim Hastanesi Kalp ve Damar Cerrahisi Doç. Dr. Çetin Murat Songur, Op. Dr. İsmail Körk ve KVC ekibine teşekkür etti.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

error: \"İnternet sitemizde yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her türlü telif hakkı İmtiyaz Sahibi’ne aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez.\"