Polis gibi muhtar!

Yayınlanma Zamanı : 28 Aralık 2018 Saat: 15:37

Polis gibi muhtar!

İskenderun Cumhuriyet Mahallesi Muhtarı Cemil Çopur, iki kişi tarafından bulunup kendisine teslim edilen ve içerisinde 750 lira para, 5 altın yüzük ile bir çocuk fotoğrafı olan cüzdanı, polis gibi iz sürerek yaptığı araştırmaların ardından ulaştığı sahibine teslim etti.

İlk olarak fotoğrafın çekildiği fotoğrafçıya giderek, iş yeri sahibinden çocuğun adını öğrenen Çopur, daha sonra kayıtlardan aile bilgilerine ulaştı.

Cüzdan sahiplerini arayarak, aynı fotoğraftan bir tane daha getirmelerini isteyen Çopur, ailenin fotoğrafla birlikte muhtarlığa gelmesi üzerine cüzdanı aileye teslim etti.

Ülkelerindeki iç savaştan kaçarak İskenderun’a geldiklerini belirten Suriyeli kadın Salam Bakflouni, para ve altınlarının bulunmasından dolayı çok mutlu olduklarını söyleyerek, “Cüzdanı kaybedince polis merkezine başvurduk. Geceleri uyuyamıyorduk, bulunduğu için çok mutluyuz” derken, mahalle muhtarına teşekkür etti.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

error: \"İnternet sitemizde yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her türlü telif hakkı İmtiyaz Sahibi’ne aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez.\"