İskenderun’da heyecanlı bekleyiş

Yayınlanma Zamanı : 28 Aralık 2018 Saat: 11:55

İskenderun’da heyecanlı bekleyiş

Yerel seçimlere doğru geri sayım tüm hızıyla devam ederken, en çok merak edilen Ak Parti’nin İskenderun dahil olmak üzere Türkiye genelindeki ilçe belediye başkan adaylarını ne zaman açıklayacağı sorusu oldu.

AK Parti ile MHP’nin yerel seçimler için 30 büyükşehirin ardından ilçelerde de büyük oranda uzlaştığı ve son kararın Cumhurbaşkanı ve Ak Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan’a bırakıldığı öğrenilirken, Erdoğan’ın onay vermesinin ardından ittifak adayları ile birlikte ilçe adaylarının da açıklanacağı duyuruldu.

Ak Parti’nin yarın Sinan Erdem Spor salonunda görkemli bir aday tanıtım toplantısı yapılacağı ve İstanbul büyükşehir belediye başkan adayı ile ilçe belediye başkan adaylarının Genel Başkan Erdoğan tarafından açıklanacağı toplantıda, ayrıca partinin Hatay’daki 15 ilçede göstereceği belediye başkan adaylarının ya tamamının ya da büyük bir kısmının da açıklanması bekleniyor.

Bu bağlamda Ak Parti İskenderun Belediye Başkan Adayının Ak Parti’nin mi yoksa ittifak adayı mı olup olmayacağı ile ilgili sorunun yanıt bulması için gözler yarınki toplantıya çevrilirken, Hatay adaylarının açıklanmaması halinde ise gözler Ak Parti Sözcüsü Ömer Çelik’in Ankara adayını 1 Ocak’ta, İzmir adaylarını ise 5 ya da 6 Ocak’ta açıklayacaklarını duyurduğu toplantılara çevrilecek.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

error: \"İnternet sitemizde yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her türlü telif hakkı İmtiyaz Sahibi’ne aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez.\"