Mektupla gelen davete icabet etti

Yayınlanma Zamanı : 27 Aralık 2018 Saat: 9:44

Mektupla gelen davete  icabet etti

İskenderun Kaymakamı İskender Yönden, kendisini mektup ile okula davet eden Gedik Saray İlkokulu 1/A Sınıfı öğrencilerinin bu özel isteğine istinaden, ders saatinin başladığı günün ilk saatlerinde onları ziyaret etti.

Bugün saat:08.00’de güne Bekbele Mahallesi’nde bulunan Gedik Saray İlkokulu ve Ortaokulu’nu ziyaret ederek başlayan Kaymakam Yönden, Gedik Saray İlkokulu Müdürü Erdal Bakır ile Gedik Saray Ortaokulu Müdürü Emirhan Özgür Aykut ile birlikte okul binasında yaptığı incelemenin ardından, okulun genel durumu hakkında bilgi aldı.

Okulun genel durumu, sorun ve ihtiyaçları ile yakından ilgilenen Kaymakam Yönden, ilkokul ve ortaokul sınıflarını ziyaret ederek, öğrencilerle sohbet etti.

Öğrencilerle birlikte okul sırasına oturarak, keyifli vakit geçiren Kaymakam Yönden, onlara gelecekleri için altın değerinde tavsiyelerde bulundu.

Gedik Saray İlkokulu 1/A sınıfı öğrencileri tarafından yoğun ilgiyle karşılanan Kaymakam Yönden, mektuplu davetlerine ivedilikle icap etmesi ve gösterdiği yakın ilgi ve alaka dolayısıyla minik yüreklerin mutluluğuna vesile oldu.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

error: \"İnternet sitemizde yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her türlü telif hakkı İmtiyaz Sahibi’ne aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez.\"