Başarılı tenisçi, Türkiye için kolları sıvadı

Yayınlanma Zamanı : 25 Aralık 2018 Saat: 15:45

Başarılı tenisçi, Türkiye için kolları sıvadı

Hatay Büyükşehir Belediyespor’un tenis kortlarında göğsümüzü kabartan başarılı tenisçisi İskenderunlu Haydar Cem Gökpınar bir büyük başarının daha altına imzasını attı. Çok erken yaşta tenise başlayan ve elde ettiği başarılarla adından övgüyle bahsettiren Haydar Cem, sergilediği üstün performansla Türk milli takımına seçildi. Türk tenis tarihinde sayılı sporcunun sahip olduğu bu onura çok erken yaşta erişen Haydar Cem Gökpınar, uzun yıllar sürecek bu onuru yaşayacak olmanın haklı gururunu yaşıyor.

Haydar Cem Gökpınar’ın başarıya giden yolunda ailesinin ardından en büyük destekçisi olan Antrenörü Mehmet Doğan, emeklerinin karşılığını almaktan duyduğu memnuniyeti dile getirirken, “Oyuncumuzun bu başarısı ile gurur duyuyorum. Çalışmalarımızın ve emeğimizin karşılığını bu şekilde almak bizi onurlandırdı. Belediyemizin, başkanımızın ve kulübümüzün destekleri başarımızda önemli rol oynadı. Başkanımız Lütfü Savaş’ın spora ve sporcuya ilgisi bize bu mutlulukları yaşattı. Bize inanıp desteklerini esirgemediği için kendisine çok teşekkür ederim” dedi.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

error: \"İnternet sitemizde yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her türlü telif hakkı İmtiyaz Sahibi’ne aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez.\"