Kaymakam Yönden’e Hatay’lı AHBAP’lardan ziyaret

Yayınlanma Zamanı : 19 Aralık 2018 Saat: 12:07

Kaymakam Yönden’e Hatay’lı AHBAP’lardan ziyaret

Ünlü sanatçı Haluk Levent’in başkanlığını yaptığı iyilik hareketi Anadolu Halk ve Barış Platformu (AHBAP) Derneği’nin Türkiye Yardımlaşma Kurulu Başkanı Özge Şabo, Genel Sekreter Halil Taktuk ile Hatay Yardımlaşma Çalışma Grubu Üyesi Güzin Yıldırım, İskenderun Kaymakamı İskender Yönden’e nezaket ziyareti gerçekleştirdi.

Kaymakamlık makamında gerçekleşen ziyarette, Kaymakam Yönden’e yeni görev yerinin hayırlı olması yönünde iyi dilek ve temennilerini ifade eden AHBAP Heyeti, misafirperverliğinden dolayı ayrıca teşekkür etti.

Kurul Başkanı, aynı zamanda da Hatay Şehir Başkanı Özge Şabo, AHBAP derneğinin kuruluş amacı ve faaliyetleri hakkında bilgi paylaşımında bulunarak, Sanatçı Haluk Levent’in yönetim kurulu başkanlığında İstanbul merkezli kurulan derneğin amacının; ihtiyaç sahibi kişilere ayni ve nakdi olmak üzere her türlü yardımda bulunmak, toplumda yardımlaşma bilincinin güçlenmesini sağlamak, iyi insan ve iyi toplum inşasına hizmet etmek, yeni işbirliği modelleri ve projelerle çağdaş ve sürdürülebilir yardımlaşma ve dayanışma ağları oluşturmak, yerel kültürün korunarak günümüz teknolojik olanaklarıyla gelişmesine ve geleceğe taşınmasına katkı sağlamak olduğunu belirterek, derneğin bu yöndeki faaliyetlerini ülke genelindeki gönüllü çalışma ekibiyle sürdürdüğünü dile getirdi.

Ziyaretten dolayı memnun olduğunu belirten Kaymakam Yönden, konuklarına nezaketinden dolayı teşekkür ederek, toplumsal yardımlaşma ve dayanışma yararına icra edilen çalışmalarında kolaylıklar ve başarılar diledi.

 

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

error: \"İnternet sitemizde yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her türlü telif hakkı İmtiyaz Sahibi’ne aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez.\"