MHP, tam kadro valilikteydi

Yayınlanma Zamanı : 18 Aralık 2018 Saat: 16:59

MHP, tam kadro valilikteydi

Hatay Valisi Rahmi Doğan nezaket ziyaretleri kapsamında MHP İskenderun İlçe Başkanı Turan Bozkurt ve beraberindeki heyetin ardından, Güvenlik Korucuları Şehit ve Gazileri Derneği Başkanı Musa Salık ve yönetimini kabul etti.

İskenderun Valilik Çalışma Ofisi’nde gerçekleşen ziyaretlerde, MHP İskenderun İlçe Başkanı Turan Bozkurt’a ilçe teşkilatının yanısıra, belediye meclis üyeleri ve İskenderun Ülkü Ocakları Başkanı Bünyamin Saraçoğlu da eşlik etti.

Başkan Bozkurt, kabulden dolayı teşekkür ettiği Vali Doğan’a görevinin hayırlı olması temennisinde bulunarak, yönetimini tanıttı.

“Güvenlik korucularının görevi önemli”

Ziyaretlerden duyduğu memnuniyeti dile getiren Vali Doğan da güvenlik korucularının kırsal kesimlerde bulunan köy ve mahallelerimizde yaptıkları görevin çok önemli olduğunu ifade ederek Başkan Salık’tan dernek olarak yürüttükleri faaliyetler hakkında bilgi aldı.

Başkan Salık ise kabulünden dolayı Vali Doğan’a teşekkür ederek yürüttükleri faaliyetler hakkında bilgi verdi.

 

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

error: \"İnternet sitemizde yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her türlü telif hakkı İmtiyaz Sahibi’ne aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez.\"