Kaymakam Yönden, her an kapınızı çalabilir

Yayınlanma Zamanı : 13 Aralık 2018 Saat: 10:35

Kaymakam Yönden, her an kapınızı çalabilir

İskenderun Kaymakamı İskender Yönden, her yıl 12-18 Aralık tarihleri arasında Yerli Malı Haftası adı altında kutlanan “Tutum, Yatırım ve Türk Malları Haftası” münasebetiyle çarşı esnafını ziyaret etti.

Çay Mahallesi ve çevresindeki çeşitli işlerle uğraşan mahalli esnafları ziyaret ederek, alışveriş yapan Kaymakam Yönden, esnaflarla bir süre sohbet etti.

Kaymakam Yönden’in sürpriz ziyareti esnafı şaşırtırken, moral ve motivasyon sağladığı ve büyük bir memnuniyet oluşturduğu gözlemlendi.

Esnafın ülke ekonomisinin bel kemiğini oluşturduğu ve ekonominin gerçek sahibinin çarşı ve pazar esnafları olduğunu hatırlatan Kaymakam Yönden, bu vesileyle tüm esnaflarımızın “Yerli Malı Haftası”nı içten dilekleriyle kutladığını ifade ederek, hayırlı işler ve bol kazançlar temennisinde bulundu.

Esnaf ziyareti esnasında, halka da yakın ilgi gösteren Kaymakam Yönden, kendini tanıtmasının akabinde İlçe Kaymakamı olarak yardımcı olacağı bir istekleri olup olmadığı yönünde sohbet ederek, halkın teveccühünü kazandı.

 

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

error: \"İnternet sitemizde yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her türlü telif hakkı İmtiyaz Sahibi’ne aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez.\"