Bir uyuşturucu yuvası daha yıkıldı

Yayınlanma Zamanı : 04 Aralık 2018 Saat: 15:30

Bir uyuşturucu yuvası daha yıkıldı

İskenderun’a bağlı Muradiye Mahallesi’nde tehlike arz eden ve çirkin bir görüntü oluşturan metruk bina yıkıldı.  İskenderun Belediyesi ve mahalle muhtarın tespit edilen ve gerekli yasal işlemlerinin yapılmasının ardından yıkım işlemi gerçekleşen metruk binaların, ardından özellikle madde bağımlısı kişilerin mekânı haline farklı mahallelerdeki binaların da yıkım işleminin gerçekleştirileceği öğrenildi.

 

İskenderun Belediye Başkanı Seyfi Dingil, mahalle muhtarları ile birlikte belirlenen evlerin imar ve tapu kayıtlarının kontrol edilerek, teknik ekiplerce yerinde incelendikten sonra fen işleri ekiplerince yıkıldığını belirterek, “Terk edilmiş ya da kullanılmayan bu yapılar zamanla madde bağımlıları tarafından mesken tutuluyor. Bu mahallelerde yaşayan aileler kendileri ve çocukları için haklı olarak endişe etmeye başlıyor. Farklı mahallelerde bulunan bu metruk yapılara da belirlediğimiz program dahilinde müdahale ediyoruz” dedi.

 

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

error: \"İnternet sitemizde yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her türlü telif hakkı İmtiyaz Sahibi’ne aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez.\"