Arsuz Kaymakamı muhtarlarla buluştu

Yayınlanma Zamanı : 29 Kasım 2018 Saat: 17:42

Arsuz Kaymakamı muhtarlarla buluştu

Arsuz Kaymakamı Musa Sarı, İçişleri Bakanlığı İller İdaresi Genel Müdürlüğü ve Hatay Valiliği’nin ilgili yazısı ve talepleri doğrultusunda, ilçede görev yapan muhtarlarla bir araya geldi.

İlçenin genel durumu, mahallelerin sorun ve ihtiyaçları hakkında istişarede bulunmak amacıyla Arsuz Öğretmen Evi’nde Kaymakam Musa Sarı başkanlığında düzenlenen toplantıya, Belediye Başkanı Nazım Culha, kurum amirleri, muhtarla ve ilgili müdürler katıldı.

Kaymakam Sarı, halka daha iyi hizmet verebilmek adına, vatandaşın talep ve sorunların değerlendirilmesi amacıyla, zaman zaman muhtarlar ve idareciler ile bir araya geldiklerini belirterek toplantıda gündeme gelen talep ve sorunların ilgili makamlara iletilmesi ve çözüme kavuşması yönünde gerekli girişimlerin yapılacağını ifade etti.

Muhtarların taleplerini tek tek dinleyerek, ilgili kurumlarla çözülmesi için istişarede bulunan Kaymakam Musa Sarı, çözülebilecek talepler için kurumlara talimat verirken, ilçeyi aşan hususların ise raporlanıp Hatay Valiliği kanalıyla ilgili yerlere iletileceğini ifade etti.

Muhtarları ilçedeki yatırımlar ve yatırım teklifleri hakkında bilgilendiren Kaymakam Musa Sarı, muhtarlara çalışmalarından dolayı teşekkür ederek, yaklaşan mahalli idareler seçimini huzur içerisinde sorunsuz bir şekilde atlatmak temennilerini dile getirirken, bu konuda muhtarlara büyük görevler düştüğünü vurgulayarak, beklentilerini dile getirdi. 

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

error: \"İnternet sitemizde yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her türlü telif hakkı İmtiyaz Sahibi’ne aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez.\"