Başkan Seyfi Dingil’i sevgi çemberi sardı!

Yayınlanma Zamanı : 28 Kasım 2018 Saat: 15:52

Başkan Seyfi Dingil’i sevgi çemberi sardı!

İskenderun Belediye Başkanı Seyfi Dingil, Hürriyet İlköğretim Okulu tarafından düzenlenen geçmişten günümüze “kültür ve miras” adlı serginin açılışını gerçekleştirdi. Öğrencilerin yoğun ilgi ve sevgi gösterileriyle karşılaşan Başkan Seyfi Dingil, etrafında oluşan sevgi çemberinin verdiği keyifle geleceğimizin teminatı olan öğrencilerle bol bol fotoğraf çektirdi.

Okul Müdürü İmadettin Oğuz ve Eğitim Bir-Sen Şube Başkanı İbrahim Tuncer’in de eşlik ettiği Başkan Seyfi Dingil, öğrencilere gösterdikleri ilgiden dolayı teşekkür ederek, başarı dileklerini sundu.

Fırsat buldukça okullarımızı ziyaret ederek, etkinliklere katıldığını söyleyen Başkan Seyfi Dingil, “Bu ziyaretlerimiz hem okullarımızın eksikliklerini yerinde görme, hem de sorunlarını dinleyerek, çözüme kavuşturma anlamında da büyük önem taşıyor. Bunları yaparken öğrencilerimize zaman ayırmak, onları tanımak da en güzeli…” derken, eğitime desteğinin süreceğini ifade etti.

Başkan Seyfi Dingil daha sonra, öğrencilerle birlikte sergiyi gezdi.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

error: \"İnternet sitemizde yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her türlü telif hakkı İmtiyaz Sahibi’ne aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez.\"