İskenderun’da hırsızların yeni hedefi; ızgaralar

Yayınlanma Zamanı : 17 Kasım 2018 Saat: 12:08

İskenderun’da hırsızların yeni hedefi; ızgaralar

Hatay Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İdaresi Genel Müdürlüğü(HATSU), İskenderun’un özellikle Denizciler ve Sakarya Mahallesi’nde çalınan ve deforme olan ızgaraları yeniledi.

İskenderun genelinde gözlemlenen yağmur suyu ızgaralarının çalınma vakasının her geçen gün arttığını belirten Genel Müdürlük, hırsızların hedefi haline gelen ızgaralar ile alakalı gece saatlerinde herhangi bir şüpheli durumda 155 Polis İmdat Çağrı Merkezi’ne bildirilmesi hususunda vatandaşlara çağrıda bulundu.

İskenderun’a bağlı özellikle Denizciler ve Sakarya Mahallesi’nde yaşanan ızgara hırsızlığı sonrasında boşalan kısımların araç ve motosiklet sürücüleri için çok önemli derecede tehdit oluşturduğuna vurgu yapan İdare, hırsızlığın son bulması adına yapılan işlemlerin devam ettiğini ayrıca boşalan yerlerin bildirilmesi üzerine ivedi şekilde yenilendiğini aktardı.

 

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

error: \"İnternet sitemizde yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her türlü telif hakkı İmtiyaz Sahibi’ne aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez.\"