Herkes spor yapsın ‘İSTE’riz

Yayınlanma Zamanı : 12 Kasım 2018 Saat: 9:24

Herkes spor yapsın ‘İSTE’riz

İskenderun Teknik Üniversitesi (İSTE) ve Herkes İçin Spor Federasyonu işbirliği ile gerçekleştirilen “Herkes İçin Spor Festivali” renkli görüntülere sahne oldu.

İSTE Merkez Kampüsu’nde İSTE’li öğrencilerin yanı sıra miniklerin de yoğun ilgi gösterdiği spor festivalinde İSTE Rektörü Prof. Dr. Türkay Dereli ile personelinin de çeşitli spor yarışmalarına katılmalarıyla ortaya çıkan tablo kimi zaman seyredenleri gülümsetti.

“Sağlam kafa sağlam vücutta bulunur” anlayışı ile gençleri ve halkın her kesimini sporla tanıştırabilmek, hayatın zorluk ve stresinden bir an olsun uzaklaştırabilmek ve sporun sağlığı korumakla birlikte, zihinsel gelişimi de desteklediğini gösterebilmek için önemli bir organizasyon olan Herkes İçin Spor Festivali’nde sumo güreşi, bilek güreşi, tavla, halat çekme, okçuluk, mini golf, badminton, tabu, denge oyunu ve tırmanma gibi yarışmalar  düzenlendi.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

error: \"İnternet sitemizde yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her türlü telif hakkı İmtiyaz Sahibi’ne aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez.\"