Bu videoyu milyonlar tıkladı… Mutlaka izleyin

Yayınlanma Zamanı : 10 Kasım 2018 Saat: 20:41

Bu videoyu milyonlar tıkladı… Mutlaka izleyin

Hatay, "Kırk asırlık Türk Yurdu'nu yabancı elinde esir bırakmayan" ATA'sına minnettar… Saygı, özlem ve rahmetle… Kalbimizdesin ATA'm! #10Kasım #ATATÜRK

Lütfü Savaş paylaştı: 9 Kasım 2018 Cuma

 

Hatay Büyükşehir Belediyesi’nin Atatürk’ün ebediyete intikalinin 80’nci yılı dolayısıyla özel olarak hazırladığı video, sosyal medyada paylaşım rekorları kırdı.

‘Şahsi meselem’ diyerek sahiplendiği ve  Anavatana katmak uğruna sağlığını hiçe saydığı Hatay’ın ve Hataylıların Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk’e olan bağlılıkları, özlemleri ve sevgilerini bir kez daha gözler önüne seren video yayınlandığı andan itibaren milyonlarca kişi tarafından tıklandı.

‘Hasretinle yandı gönlüm’ şarkısının müziğiyle izlerken duygulandıran videoyu Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı Lütfü Savaş da tüm sosyal medaya hesaplarında, ‘Hatay, “Kırk asırlık Türk Yurdu’nu yabancı elinde esir bırakmayan” ATA’sına minnettar… Saygı, özlem ve rahmetle… Kalbimizdesin ATA’m!” sözleriyle paylaştı.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

error: \"İnternet sitemizde yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her türlü telif hakkı İmtiyaz Sahibi’ne aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez.\"