Veda turunda sıra Arsuz’da

Yayınlanma Zamanı : 07 Kasım 2018 Saat: 10:21

Veda turunda sıra Arsuz’da

Cumhurbaşkanlığı kararnamesi ile Mülkiye Başmüfettişi olarak atanan Hatay Valisi Erdal Ata’nın tüm ilçelere gerçekleştirdiği veda ziyaretlerinin bu seferki durağı Arsuz oldu.

Arsuz Kaymakamlığını ziyaret ederek, Arsuz Kaymakamı Musa Sarı ve kurum amirleri ile vedalaşan Vali Ata,  Hatay gibi kadim bir şehirde birlikte görev yapmaktan ve Hataylılara hizmet etmekten mutluluk duyduğunu belirtirken, Hatay’dan edindiği güzel dostluklar ve güzel anılarla ayrılacağını ifade etti.

Vali Erdal Ata’ya nazik ziyaretinden dolayı teşekkür eden Kaymakam Sarı, “Yaklaşık 2 yıldır mahiyetlerinde görev yapmaktan son derece mutlu olduğum valimize, şahsıma kazandırdığı tecrübeler ve ilçeme verdikleri desteklerden ötürü çok teşekkür ediyorum. Kendisine bundan sonraki meslek hayatı ve yaşamında başarı, sağlık ve mutluluklar diliyorum” dedi.

 

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

error: \"İnternet sitemizde yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her türlü telif hakkı İmtiyaz Sahibi’ne aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez.\"