Siyaset sustu, maskeler konuştu

Yayınlanma Zamanı : 06 Kasım 2018 Saat: 18:01

Siyaset sustu, maskeler konuştu

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun gündeme ilişkin değerlendirmelerde bulunduğu partisinin TBMM Grup Toplantısı’nda milletvekilleri lösemili çocuklar için maske taktı.

LÖSEV’in 2-8 Kasım Lösemili Çocuklar Haftası kapsamında farkındalık yaratmak adına başlattığı maske takma kampanyasına destek veren milletvekilleri arasında Hatay’dan CHP Milletvekili Suzan Şahin ile İsmet Tokdemir de yeraldı.

Grup toplantısında Lösev’in dağıttığı, üzerinde ‘Yaşasın lösemili çocuklar’ yazan maskeyi takan CHP Hatay Milletvekili Suzan Şahin, lösemili çocuklarla empati yapılması açısından etkinliğin önemine değinerek, “CHP Grubu olarak, biz de Lösemili çocuklar için maskelerimizi taktık. Lösemililerin maskelerinden korkmayın, maskeler bir hastalık sembolü değildir. Bizler de Lösemili çocuklara destek oluyoruz. Lösemili evlatlarımızın yanındayız” dedi.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

error: \"İnternet sitemizde yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her türlü telif hakkı İmtiyaz Sahibi’ne aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez.\"