Akbay Ailesi’nin anne acısı

Yayınlanma Zamanı : 04 Kasım 2018 Saat: 12:10

Akbay Ailesi’nin anne acısı

Hatay’ın köklü ailelerinden Akbay Ailesinin anneleri Vecihe Akbay vefat etti. İskenderun’un başarılı müteahhitlerinden Nizamettin ve Yılmaz Akbay ile tanınmış avukatlardan Bülent Akbay’ın anneleri Vecihe Akbay’ın vefat haberinden sonra dost ve yakınları merhumenin evine akın etti.

Merhum Mehmet Akbay’ın eşi; Nizamettin, Mustafa Kemal, İsmail, Yusuf, Yılmaz, Kamil, Metin ve Bülent Akbay, Seval Zelluh, Mürüvvet Ersuz’un anneleri Vecihe Akbay, bugün saat 13.30’da Pirireis Mahallesi Yaşar Doğu Caddesi No: 23’teki evinden alınarak, ikindi namazına müteakip Armutlu Mezarlığı’nda toprağa verilecek.

Merhume Vecihe Akbay için; Armutlu Mahallesi Akdeniz Hastanesi kavşağındaki Akbaylar Sitesi Zeynel Abidin El Arabi Ziyaretinde pazar, pazartesi ve salı günleri saat 14.00 ile 17.00 saatleri arasında; çarşamba, perşembe ve cuma günleri de İskenderun’daki evinde saat 14.00 ile 17.00 saatleri arasında taziye alınacak.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

error: \"İnternet sitemizde yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her türlü telif hakkı İmtiyaz Sahibi’ne aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez.\"