İskenderun, seni de gülen yüzünü de unutmadı Özge

Yayınlanma Zamanı : 02 Kasım 2018 Saat: 21:26

İskenderun, seni de gülen yüzünü de unutmadı Özge

Geçtiğimiz yıl trafik terörünün aramızdan aldığı Fil Filtre Satın Alma Müdürü Halit Eryiğit’in kızı Özge Eryiğit, birinci ölüm yıldönümünde mezarı başında anılacak. Ardında gülen yüzünün yer aldığı fotoğrafları ve yarım kalan hayallerini bırakarak hayata veda eden Özge Eryiğit için, ailesi 3 Kasım Cumartesi Günü Karaağaç Asri Mezarlığı’nda saat 11.00 de Kuran-ı Kerim okutacak.

Kızının fotoğraflarıyla teselli bulmaya çalışan acılı baba Halit Eryiğit,  “Canımız, Kızımız, Neşemiz, Herseyimiz Özgemizi kaybedişimizin birinci yılında O’nu özlemle ve sevgiyle anıyoruz… Sadece uzun bir yolculuğa çıktın. Herzaman Kalbimizdesin kızım… Seni çok seviyor ve özlüyoruz” sözleriyle acısının ilk günkü gibi tazeliğini koruduğunu hissettirirken, tüm dost ve sevenlerini yarın Özge’yi ölümünün birinci yıldönümünde dualarla anmaya davet etti.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

error: \"İnternet sitemizde yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her türlü telif hakkı İmtiyaz Sahibi’ne aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez.\"