Tuğgeneral Köroğlu’nun anne acısı

Yayınlanma Zamanı : 26 Ekim 2018 Saat: 16:45

Tuğgeneral Köroğlu’nun anne acısı

İstanbul İl Jandarma Komutanlığı görevini yürüten, aslen Kırıkhanlı olan Tuğgeneral Nuh Köroğlu’nun annesi Meral Köroğlu son yolculuğuna Belen’de uğurlandı. Titiz ve fedakar görev anlayışıyla tanınan Tuğgeral Köroğlu’nun annesinin cenazesi bugün Cuma Namazı’na müteakip Belen Merkez Camii’nden kaldırılıp, Gedik Mahalle Mezarlığı’na defnedildi.

Hatay Milletvekili Hüseyin Yayman, Kırıkhan Belediye Başkanı Ayhan Yavuz, Belen Belediye Başkanı Adnan Vurucu’nun yanısıra iş dünyası ve askeri erkanın da acılı gününde Tuğgeneral Köroğlu’nu yalnız bırakmadığı cenaze törenin ardından, Köroğlu Ailesi taziyeleri Belen’deki evlerinde kabul etti. Belen Belediye Başkanı Adnan Vurucu, cenaze sonrası, ziyaretçi akınına uğrayan taziye çadırına giderek, Tuğgeneral Köroğlu’nun acısını paylaştı ve hakkın rahmetine kavuşan annesi Meral Köroğlu için başsağlığı dileklerini sundu.

Aslen Kırıkhanlı olan Nuh Köroğlu, Jandarma Genel Komutanlığı İstihbarat Başkanlığı’nda görevli iken geçtiğimiz yıl Tuğgeneral rütbesine terfi ederek İstanbul İl Jandarma Komutanlığı’na atanmıştı.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

error: \"İnternet sitemizde yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her türlü telif hakkı İmtiyaz Sahibi’ne aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez.\"