MHP İskenderun’dan Devlet Bahçeli’ye tam destek

Yayınlanma Zamanı : 23 Ekim 2018 Saat: 20:20

MHP İskenderun’dan Devlet Bahçeli’ye tam destek

MHP İskenderun İlçe Başkanı Turan Bozkurt, MHP Lideri Devlet Bahçeli’nin  ‘Cumhur İttifakı’nın yerelde bittiği şeklindeki açıklamasını değerlendirdi. Yerel seçime kendi adayları ile üç hilalin gölgesi altında gireceklerini ifade eden Bozkurt, liderleri Devlet Bahçeli’nin aldığı kararı sonuna kadar desteklediklerini ve bu kararın MHP’yi zirveye taşıyacağına inandığını söyledi.

2019 yerel seçimleri ile partisinin tavrının net ve açık olduğunun altını çizerek, belirleyecekleri adaylarla MHP’yi zirveye taşıyacaklarını söyleyen Bozkurt, “Milliyetçi Hareket Partisi, 2019 Mahalli İdareler seçimine ittifak olmadan kendi adayları ile üç hilalin gölgesi altında girecektir. Tüm Türkiye’de olduğu gibi Hatay’da da seçmenlerimizin isteği doğrultusunda alınan bu karar gerçekten partimizi zirveye taşıyacaktır. Çalışmalarımızı bu doğrultuda yapıp adaylarımızı ivedi bir şekilde belirleyip kendi işimize bakacağız. Gönüllerin lideri olan Genel Başkanımız Sayın Dr. Devlet Bahçeli’nin etrafında toplanıp, onun fikirleri doğrultusunda var gücümüzle partimizin bu seçimlerde başarılı olmasını sağlayacağız. Var olsun MHP, yaşasın Milliyetçi ve ülkücü hareket…” dedi.

 

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

error: \"İnternet sitemizde yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her türlü telif hakkı İmtiyaz Sahibi’ne aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez.\"