Gelişim’in kalp atışı 125’i gösterdi!

Yayınlanma Zamanı : 22 Ekim 2018 Saat: 12:13

Gelişim’in kalp atışı 125’i gösterdi!

İskenderun Gelişim Hastanesi Kalp ve Damar Cerrahisi Ekibi, başarıyla gerçekleştirdikleri 125’inci ameliyatlarını pasta keserek kutladı. Hastane Yönetimi, birbirinden önemli ameliyatlara imza atan ve dört ayda 125 vakayı başarıyla gerçekleştiren ekibe teşekkürlerini sundu.

125’nci kalp ameliyatını başarılı bir şekilde gerçekleştiren ekip adına, kısa bir açıklama yapan Kalp ve Damar Cerrahisi Uzmanı Doç. Dr. Çetin Murat Songur, “Dört ay gibi bir sürede, 125’inci vakamızı da başarıyla gerçekleştirdik. Bu süreçte hiçbir acil hastayı geri çevirmedik. Deneyimli ve uzman ekibimizle beraber; By-Pass ameliyatları, aort yırtıkları, kalp kapakçık ameliyatları, aort genişlemeleri, kapalı kalp ameliyatları, varis ameliyatlarını başarıyla gerçekleştirmeye devam edeceğiz. Gerçekleştirdiğimiz ameliyatlarımızda; bize destek veren hastane yönetimine, ameliyathane ekibine ve hastanın ameliyat sonrası takibini yapan sağlık personeline teşekkür ederiz” dedi.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

error: \"İnternet sitemizde yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her türlü telif hakkı İmtiyaz Sahibi’ne aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez.\"