İhmal mi, istismar mı?

Yayınlanma Zamanı : 03 Ekim 2018 Saat: 14:36

Hatay Büyükşehir Belediyesi, ihmal ve istismara yönelik bilinci arttırmak amacıyla 6 Ekim Cumartesi günü saat 15.00’da HBB Spor Kompleksi ve Yaşam Merkezi’nde bilgilendirme toplantısı gerçekleştirilecek.

‘Ruhsal ve Bedensel Yönleriyle Sağlıklı Spor’ sloganıyla gerçekleştirilecek toplantıya Psikolojik Danışman Mehmet Oral ve Aile Hekimliği Uzmanı Dr. Serdar Kanuncu katılacak. İhmal ve istismarın risk faktörlerini katılımcılar ile paylaşacak olan uzmanlar, ihmalin çocuk üzerindeki etkileri fiziksel, duygusal ve ekonomik istismarı hakkında bilgiler vererek, cinsel ihmal ve istismar ile cinsel istismara maruz kalan çocuklarda görülebilen belirtiler hakkında katılımcılara önemli bilgiler aktaracak. Uzmanlar, 6 Ekim Cumartesi günü HBB Spor Kompleksi ve Yaşam Merkezi’nde ücretsiz gerçekleştirilecek olan toplantıya tüm Hataylıları davet etti.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

error: \"İnternet sitemizde yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her türlü telif hakkı İmtiyaz Sahibi’ne aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez.\"