Kararı Plan ve Bütçe Komisyonu verecek

Yayınlanma Zamanı : 02 Ekim 2018 Saat: 15:25

Kararı Plan ve Bütçe Komisyonu verecek

İskenderun Belediye Meclisi, biri önerge olmak üzere gündeminde bulunan dört maddeyi görüşmek üzere toplandı. İskenderun Belediye Başkanı Seyfi Dingil başkanlığında gerçekleşen ekim ayının ilk toplantısında Emlak İstimlak Müdürlüğü’nün Sarıseki Hizmet Binası’nın gümrük laboratuvarı olması için alınması gereken ruhsat ve yapı kullanım belgesi için başvuru yapmak, iş ve işlemleri tamamlamak üzere İskenderun Belediye Başkanı Seyfi Dingil’e yetki verilmesi ile ilgili önerge oybirliğiyle gündeme alındı.

‘Belediyemizin 2019 Mali Yılı Performans Programının görüşülmesi ile ilgili Strateji Geliştirme Müdürlüğü teklifi, Belediyemizin 2019 yılı bütçe tasarısının görüşülmesi ile ilgili Mali Hizmetler Müdürlüğü teklifi, Belediyemizin 2019 yılı Vergi, Resim, Harçlar ve Ücretler tarifesinin görüşülmesi ile ilgili Mali Hizmetler Müdürlüğü teklifi ile Zabıta personellerine 2019 yılı için ek çalışma ücretlerine sınır getirilmesi halinde ek çalışma ücretinin nüfus sayısına göre en üst sınırdan ödenmesi ile ilgili Zabıta Müdürlüğü teklifinden oluşan gündemdeki dört madde oy birliği ile plan bütçe komisyonuna havale edildi.

Gündeme sonradan alınan ve İskenderun Belediye Başkanı Seyfi Dingil’in inisiyatifine bırakılan Sarıseki Hizmet Binasının gümrük laboratuvarı olması için alınması gereken yapı kullanım belgesi için önergede oy birliği kabul edildi.

Meclis üyeleri, bir sonraki toplantının 10 Ekim Çarşamba günü saat 14.00’de yapılmasını kararlaştırdı.

 

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

error: \"İnternet sitemizde yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her türlü telif hakkı İmtiyaz Sahibi’ne aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez.\"