Halka hizmet için tecrübe paylaşımı

Yayınlanma Zamanı : 02 Ekim 2018 Saat: 10:22

Halka hizmet için tecrübe paylaşımı

Farklı siyasi partilerde de olsalar halka hizmet etme ortak paydasında buluşan Payas Belediyesi ile Dörtyol Belediyesi, Kentsel Dönüşüm Projelerinde Teknik Hizmetlerin Yerine getirilmesine yönelik işbirliği protokolüne imza attı.

Payas Belediye Başkanı Bekir Altan ile Dörtyol Belediye Başkanı Yaşar Toksoy arasında imzalanan protokole göre; Payas Belediyesi olarak Çağlalık da TOKİ Kentsel Dönüşüm Projesi ile Karbeyaz Mahallesi Kentsel Dönüşüm Projelerindeki deneyim, bilgi ve birikimlerini Dörtyol Belediyesi’ne aktararak; Dörtyol ilçe sınırları içerisinde Kentsel Dönüşüm Projesi hayata geçirilecek.

Başkan Bekir Altan, “Payas Belediyesi olarak öncelikle Kentsel Dönüşüm Ekibimiz, Dörtyol Belediyesi teknik personellerine gerekli bilgileri ve belgeleri aktararak ve sürecin tüm basamaklarında gerekli yardımı sağlayacaktır” dedi.

 

 

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

error: \"İnternet sitemizde yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her türlü telif hakkı İmtiyaz Sahibi’ne aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez.\"