Yaşlılar Günü’nde duygulandıran 100’ncü yaş jesti

Yayınlanma Zamanı : 01 Ekim 2018 Saat: 17:41

Yaşlılar Günü’nde duygulandıran 100’ncü yaş jesti

İskenderun Devlet Hastanesi Evde Sağlık Hizmeti Birimi, İskenderunlu koca çınar Bedriye Atabulut’a 1 Ekim Dünya Yaşlılar Günü’ne denk gelen 100’ncü yaş günü dolayısıyla doğum günü sürprizi yaptı.

Numune Mahallesi’nde oğlu ile yaşayan Bedriye Nine’yi yaş pasta ile ziyaret eden evde sağlık hizmeti sorumlu hekimi Ayşe Neslin Akkoca ve 3 sağlık çalışanı, pastanın mumlarını birlikte üfledikleri Atabulut’a çiçek takdim etti.

Yaşlı, engelli ve ihtiyacı olan herkese ulaşmaya çalıştıklarını söyleyen Akkoca, “Bugün Bedriye ninemizin hem doğum gününü, hem de Yaşlılar Günü’nü kutladık. Onu mutlu etmek için buraya geldik” derken, evde sağlık hizmetleri birimi olarak çalışymalarının başarıyla sürdürdüğünü dile getirdi.

100 yaşına giren Bedriye Nine’nin oğlu Mehmet Atabulut da annesinin Alzheimer hastası olduğunu ve konuşmadığını belirtirken, yapılan sürprizden mutluluk duyduğunu söyledi.

 

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

error: \"İnternet sitemizde yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her türlü telif hakkı İmtiyaz Sahibi’ne aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez.\"