Vergi dairelerinde “Cumartesi” mesaisi

Yayınlanma Zamanı : 28 Eylül 2018 Saat: 16:30

Vergi dairelerinde “Cumartesi” mesaisi

Hatay Vergi Dairesi Başkanı Nazmi Erol, 7143 sayılı bazı alacakların yeniden yapılandırması hakkında Kanun kapsamında yapılandırılan borçların peşin ödeme veya birinci taksit ödemeleri için 1 Ekim Pazartesi son gün olması nedeniyle vatandaşların yoğunluk yaşamaması adına vergi dairelerinin cumartesi günü saat 17.00’ a kadar açık bulundurulacağını duyurdu.

Vatandaşların mağdur olmaması için cumartesi ve pazartesi günü vergi dairelerinin mesai yapacağını belirten Erol, “Vergi daireleri, 7143 Sayılı kanundan yaralanacak vatandaşlar için cumartesi günü saat 17.00 ‘ye kadar, Pazartesi günü 21.00’a kadar oluşabilecek yoğunluğa karşı açık bulundurulacak. Vatandaşların bu kanundan mutlaka faydalanabilmeleri için ilk iki taksitin süresinde ödenmesi gerekmektedir. Bu nedenle muhtemel yoğunluk sorunları ile karşılaşmamak için vatandaşlarımızdan ödemelerini son güne bırakmamalarını tavsiye ediyorum” dedi.

 

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

error: \"İnternet sitemizde yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her türlü telif hakkı İmtiyaz Sahibi’ne aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez.\"