Aşurenin bereketi İskenderun’a yayıldı

Yayınlanma Zamanı : 28 Eylül 2018 Saat: 18:16

Aşurenin bereketi İskenderun’a yayıldı

İskenderun Belediyesi, Kadın ve Demokrasi Derneği(KADEM) Hatay Temsilciliği işbirliğiyle, içerisinde bulunduğumuz Muharrem ayı dolayısıyla aşure dağıttı. Havuzlu çarşıda gerçekleşen aşure dağıtımında, İskenderunlularla buluşan KADEM’li kadınlar, aşurenin kaynaştırıcı ve birleştirici gücünün en güz   el örneğini sergiledi.

Etkinliğe, İskenderun Belediye Başkanvekili Halit Akıncı, başkan yardımcısı Halit Öztaş, KADEM Hatay İl Temsilcisi Selma Tunç ve yönetim kurulu katıldı.

Desteklerinden dolayı İskenderun Belediyesi’ne teşekkür eden KADEM Hatay İl Temsilcisi Selma Tunç, “Muharrem Ayı’nda birlik, beraberlik, kardeşlik, paylaşma, dayanışma ve bereketin simgesi olan aşure etkinliğine, belediyemiz ile birlikte ev sahipliği yapmaktan çok mutluyuz” dedi.

İskenderun Belediye Başkan Vekili Halit Akıncı da, aşurenin birlik ve beraberliğin simgesi olması ve bütün güzelliklerin birlikte paylaşılması adına emeği geçen herkese teşekkür etti.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

error: \"İnternet sitemizde yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her türlü telif hakkı İmtiyaz Sahibi’ne aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez.\"